Zadaniem moim jako kosmetologa jest uświadamianie pacjentkom jakie przyczyny mogą powodować u nich problemy skórne oraz, że zmiany skórne wynikają bardzo często z chorób układowych i zaburzeń hormonalnych i dlatego bardzo ważne jest regularne przeprowadzanie odpowiednich badań u specjalistów, dlatego nasz gabinet współpracuje z lekarzami wielu dziedzin, do których pacjenci są kierowani w zależności od potrzeby. Dopiero w następnej kolejności zadaniem moim jest łagodzenie i usuwanie tych dolegliwości za pomocą odpowiednio dobranej pielęgnacji i zabiegów przeprowadzanych w gabinecie kosmetologicznym.
W naszym gabinecie zajmujemy się między innymi usługami z zakresu kosmetologii i podologii.
Chcemy pomóc Paniom stać się pięknymi. Świadome swojego wyglądu, będziecie mogły wykorzystać urodę jako „list polecający”.
Nasz gabinet podologiczny zajmuje się specjalistyczną pielęgnacją stóp i bierze udział w Powszechnym Programie Profilaktycznym „Zdrowe Nogi.”
Po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku podologia i obronie z wyróżnieniem pracy podyplomowej napisanej pod kierunkiem wybitnego angiologa dr n. med. Adama Węgrzynowskiego specjalizującego się w diagnostyce i leczeniu chorych na cukrzycę z zaburzeniami ukrwienia kończyn uzyskałam możliwość praktykowania w Klinice Angiodiabetica specjalizującej się w leczeniu chorób naczyń i stopy cukrzycowej , z którą do dzisiaj prężnie współpracuję.
Nasz gabinet podologiczno- kosmetologiczny to nie tylko miłe wnętrze , przyjazna atmosfera i nowoczesny sprzęt , ale przede wszystkim wykwalifikowany personel .
Chcąc sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z wszelkimi nowościami w dziedzinie kosmetologii i podologii. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę.
Narzędzia, których używamy do zabiegów są każdorazowo poddawane działaniu myjki ultradźwiękowej a następnie sterylizowane w autoklawie. Wszystkie materiały pomocnicze są jednorazowego użytku.
Pracujemy w oparciu o pełną gamę kosmetyków firmy Jean D'Arcell ,Natinuell, Gehwoll, Shellac, OPI, Depileve. W naszym gabinecie prowadzimy również sprzedaż kosmetyków wraz z fachową pomocą przy ich wyborze.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Mgr kosmetologii, specjalista ds.podologii
Marlena Matysiak